HAKKIMIZDA

Karekök Yazılım , Tüm sektörlere yazılım ve tasarım alanında hizmetler vermektedir.

Faaliyet alanlarının başında;
- Şirketlere var olan yazılımları, internet projeleri, web siteleri için yazılım ve tasarım desteği vermek,
- Kurumsal web siteleri , portallar yapmak,
- E-ticaret siteleri yazılımı ve özel tasarım yapmak,
- Uygun maliyetli hazır web sitesi ve e-ticaret sitesi hazırlamak,
- Mobil web sitesi ve uygulamaları yapmak,
- Google Optimizasyonu ile şirketlerin arama motorlarında önde getirilmesi, Sosyal Medya Yönetimi yer alır.

Karekök Yazılım, bir firmanın internette varlığının başlangıcından markasının tanınmasına ve var olan marka gücünün arttırılarak korunmasına kadar olan tüm süreçlerde farklı çalışmalar yapmaktadır.

Google Kurumsal Hizmetler partnerliği, yurtdışı proje danışmanlık firması ve yurtiçinde Kalite kurumları ile partnerliği olan Karekök Yazılım; Proje yönetimi ve kalite yönetimi alanındaki bu deneyimlerini, firmaların İnterneti çok iyi bir tanıtım, pazarlama ve satış kanalı haline getirmeleri için kullanmaktadır.

Karekök Yazılım, tüm müşterilerine aldıkları hizmet haricinde her türlü konuda ücretsiz Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yönetim Danışmanlığı

Karekök Yazılım, tüm müşterilerine özellike web ve eticaret sitelerinin yönetimi ve google seo gibi konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Web sitesi tasarımı ve eticaret sitesinden zaman, müşteri, para kazanmak için onu iyi ve sürekli yönetebilmek ana unsurdur.
Hızlı ve Düzenli İletişim

Karekök Yazılım için tüm hizmetlerin olmazsa olmazı hızlı ve kaliteli iletişimdir.
Müşterilerimiz bize her an eposta, form, telefon ya da cep telefonlarımızdan ulaşabilir .

Hizmetlerimiz

Karekök Yazılım başta kurumsal web tasarım ve e-ticaret yazılımları olmak üzere pek çok alanda hizmetler vermektedir. En önemli ve katma değer yaratan hizmetlerimiz şunlardır: Kurumsal Yazılım ve Tasarım Destek Hizmetleri, E-ticaret yazılımları ve özel projeler, Kurumsal Web Tasarımları, Mobil Web Sitesi Tasarımı ve Uygulama Geliştirme, Google Kurumsal Hizmetleri uygulama ve eğitimleri..

Partnerlerimiz

Karekök Yazılım, farklı konularda değişik kurum ve kuruluşlar ile birlikte projeler yapmakta ya da ulusal ve uluslararası bazı kurum ve firmaların müşterilerimiz için sunduğu faydaları aktarmaktadır. Bu anlamda başta Google olmak üzere bir çok kurumun firmalara sağladığı faydalar konusunda çalışmalar yapmaktayız.

Hedefimiz

Hedefimiz her müşterimizin tüm işlerinde interneti ve mobil dünyayı tüm kanalları ile efektif kullanmalarını sağlamak,
Kurumsal kültürlerine ve iş süreçlerine tüm bu hizmetleri entegre etmelerine yardımcı olmak,
İnterneti iyi bir tanıtım ve pazarlama aracı olarak etkin yönetmelerini sağlamak,
Her müşterimizin hizmetlerimizden maksimum fayda sağlayarak yapılan tüm projelerin kuruma katkısının ölçülebilir şekilde olmasına çalışmaktır.

Yaptığımız işlerde bizi başarıya götüren sebebin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek en yüksek kalitede müşteri memnuniyeti için En Özgün, En Yeni, En Modern site tasarımlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Sizler için tüm birikimimiz ve enerjimiz ile markanızın değerine değer katacak, doğrudan potansiyel müşterilerinize hitap edebilecek ,opsiyonel özellikler barındıran, estetikliğin şıklıkla buluştuğu Web Tasarım çalışmaları hazırlıyoruz.Yaptığımız çalışmalar öncelikli olarak kalıcı reklam niteliği taşıdığı gibi günün değil geleceğin teknolojileri ile hazırlanmaktadır.Mobil uyumlu (tablet telefon vb...),tarayıcılarda kusursuz açılan ve yönetim panelli siteleri oluşturmak bizim için bir angarya değil tamamen keyiftir.